oficiální web

Tenisový klub SOKOL Kněžmost umožňuje na svých 2kurtech, hale s rychlým povrchem a sokolovnou vhodnou mj.pro fyzickou přípravu provozovat tenisovou školu několika trenérům s cílem na jedné straně vychovávat kvalitní tenisty a tenistky od útlého věku 5-6 let, kdy probíhají nábory 2x do roka, na straně druhé trénovat i ostatní děti-zájemce o bílý sport za účelem volnočasové aktivity radosti z tohoto sportu, neboť vnímáme tenis nejen jako závodní sport ale i sport, který je smyslem života a vhodnou pohybovou aktivitou pro všechny. Externí trenéři mezi sebou vytváří konkurenci a zároveň spolupracují. Výsledkem jejich práce může být i registrace hráčů do Českého tenisového svazu a reprezentace sokola Kněžmost. Rádi uvítáme nové zájemce o tento sport v našem klubu a tenisové škole.”

Poplatek za letní hrací období – antukové kurty:

• 800 Kč / rok      děti které trénují / hrají 1x až 2x týdně
  • 1100 Kč / rok   děti které trénují / hrají v rozsahu 3x a více týdně

Poplatek za užívání haly / sokolovny se platí na začátku zimní sezóny:

Tenis zima – zimní oddílové příspěvky

• 1 hod/týd sokolovna 500 Kč/ zimní sezónu
  • 2 hod/týd sokolovna 800 Kč